ETKİNLİK : 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI ORYANTİRİNG GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

Başlangıç Tarihi: 2020-03-02 Bitiş Tarihi: 2020-03-11

 

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKULLARARASI ORYANTİRİNG GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

 

 

T.C. Kimlik No : Bir deger gerekiyor.Geçersiz format.Maksimum karakter sayisi asildi.  
Adı :  
Soyadı :  
Doğum Yılı : Bir deger gerekiyor.Minimum karakter sayisina ulasilmadi.Maksimum karakter sayisi asildi.Geçersiz format.  
İletişim No : Bir deger gerekiyor.Geçersiz format.  
E-mail : Bir deger gerekiyor.Geçersiz format.  
Kulüp / Okul Adı :  
*Kulüp / Okul Adı girilirken "ORi Spor Kulübü - Merkez / Ankara" şeklinde girilecek  
Kategori :  
SI No :  
Açıklama    
   

 

KAYITLI YARIŞMACILAR
NO
AD SOYAD
KATEGORİ
KULÜP
1 KÜBRA ATIŞ GENÇ KIZ A İNEGÖL HALİL İNALCIK SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
2 SEMANUR ŞAFFAK GENÇ KIZ A İNEGÖL HALİL İNALCIK SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
3 AYŞENUR UZUN GENÇ KIZ A İNEGÖL HALİL İNALCIK SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
4 HATİCE İLERİ GENÇ KIZ A İNEGÖL HALİL İNALCIK SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
5 SÜMEYYE AYTEKİN GENÇ KIZ B İNEGÖL HALİL İNALCIK SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
6 BENGÜ MELEK UYSAL GENÇ KIZ B İNEGÖL HALİL İNALCIK SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
7 EZGİ SUDE BAŞ GENÇ KIZ B İNEGÖL HALİL İNALCIK SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
8 GÜLŞAH ZEYNEP YILMAZ GENÇ KIZ B İNEGÖL HALİL İNALCIK SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
9 SEMANUR ÖZDEMİR GENÇ KIZ B İNEGÖL YUNUS EMRE MTAL
10 SUDENAZ KÜLAH GENÇ KIZ B İNEGÖL YUNUS EMRE MTAL
11 GAMZE BAYRAK GENÇ KIZ B İNEGÖL YUNUS EMRE MTAL
12 ELİF YARIŞ GENÇ KIZ B İNEGÖL YUNUS EMRE MTAL
13 SUEDA BERKSOY GENÇ KIZ A İNEGÖL TURGUTALP ANADOLU LİSESİ
14 İREM HALAT GENÇ KIZ A İNEGÖL TURGUTALP ANADOLU LİSESİ
15 GÜLCAN ÖZDEMİR GENÇ KIZ A İNEGÖL TURGUTALP ANADOLU LİSESİ
16 RÜMEYSA ESEN GENÇ KIZ A İNEGÖL KÜÇÜKÇALIK ANADOLU LİSESİ
17 SUDE BAKIR GENÇ KIZ A İNEGÖL ZEKİ KONUKOĞLU ANADOLU LİSESİ
18 MEHMET EMİN UZEL GENÇ ERKEK B İNEGÖL ZEKİ KONUKOĞLU ANADOLU LİSESİ
19 FEYZA ORDU GENÇ KIZ A İNEGÖL TURGUTALP ANADOLU LİSESİ
20 gökhan bayram GENÇ ERKEK A MURADİYE MTAL
21 ANIL ACAR GENÇ ERKEK A MURADİYE MTAL
22 EFE KAYURTGAN GENÇ ERKEK A MURADİYE MTAL
23 UMUT TOKMAK GENÇ ERKEK A MURADİYE MTAL
24 REMZİ BALABAN GENÇ ERKEK A MURADİYE MTAL
25 YAREN DERİN GENÇ KIZ A MURADİYE MTAL
26 GÜLSÜM ŞEVVAL AVCI GENÇ KIZ A MURADİYE MTAL
27 YAREN ELELE GENÇ KIZ A MURADİYE MTAL
28 DİLEK ACAR GENÇ KIZ A MURADİYE MTAL
29 BERKE BARAN TOZKOPARAN GENÇ ERKEK B ÖZLÜCE SINAV FEN LiSESi
30 TÜRKER AKDAN GENÇ ERKEK B ÖZLÜCE SINAV FEN LiSESi
31 MEHMET ÇAĞLAR DURMAZ GENÇ ERKEK B ÖZLÜCE SINAV FEN LiSESi
32 BERAT TUTUŞ GENÇ ERKEK B ÖZLÜCE SINAV FEN LiSESi
33 MEHMET BULDU GENÇ ERKEK A SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
34 EMİRHAN CAMUKA GENÇ ERKEK A SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
35 ARDA BİCEK GENÇ ERKEK A SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
36 ORKUN OĞUZ NUR GENÇ ERKEK A SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
37 MEHMET FATİH YENER GENÇ ERKEK A SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
38 CEREN ÖZELER GENÇ KIZ B SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
39 ESİN KAPLAN GENÇ KIZ B SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
40 EYLÜL KENARLI GENÇ KIZ B SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
41 KHADİJA ABDELLATİF GENÇ KIZ B SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
42 ZEYNEP AYDEMİR GENÇ KIZ A ÖZLÜCE SINAV FEN LiSESi
43 DAMLA ALPAK GENÇ KIZ A ÖZLÜCE SINAV FEN LiSESi
44 FATMANUR YENTÜRK GENÇ KIZ A ÖZLÜCE SINAV FEN LiSESi
45 ZEYNEP ZEHRA KELES Ö
46 KEREM ÖZCAN GENÇ ERKEK A ÖZEL NİLFER FEN LİSESİ
47 ANIL EYİNNEN GENÇ ERKEK A ÖZEL NİLÜFER FEN LİSESİ
48 EREN BUDULGAN GENÇ ERKEK A ÖZEL NİLÜFER YÖNDER FEN LİSESİ
49 BERKE TUNA UZUN GENÇ ERKEK A ÖZEL NİLÜFER YÖNDER ANADOLULİSESİ
50 MUAMMER KURT GENÇ ERKEK B AHMET ERDEM ANADOLU LİSESİ
51 İPEK DURDU GENÇ KIZ A TED BURSA ÖZEL KOLEJİ
52 NİSAN YAMAN GENÇ KIZ A TED BURSA ÖZEL KOLEJİ
53 ALEN AŞIK GENÇ KIZ A TED BURSA ÖZEL KOLEJİ
54 BERİL KAYA GENÇ KIZ A TED BURSA ÖZEL KOLEJİ
55 ŞEVVAL NECLA TÜYECİ GENÇ KIZ A Çamlıca Anadolu Lisesi
56 MERVE ŞEN GENÇ KIZ A Çamlıca Anadolu Lisesi
57 GAMZE KURNAZ GENÇ KIZ A Çamlıca Anadolu Lisesi
58 GÜNAY PAŞALİ GENÇ KIZ A YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
59 MERVE EREN GENÇ KIZ A YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
60 HANIYEH HOSSEINI GENÇ KIZ A
61 SELİN ALBAYRAK GENÇ KIZ A YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
62 REYHAN AY GENÇ KIZ A YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
63 ESRA KAYA GENÇ KIZ A Çamlıca Anadolu Lisesi
64 BERFU PELİT GENÇ KIZ A YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
65 ZEYNEP YAĞMUR TÜRKOĞLU GENÇ KIZ A YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
66 SUDE KAYA GENÇ KIZ A YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
67 SAFA TAKTA GENÇ ERKEK A Çamlıca Anadolu Lisesi
68 ECEM NAZ YEĞİN GENÇ KIZ B YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
69 HEDİYE AYDIN GENÇ KIZ B YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
70 İBRAHİM KARAMOLLA GENÇ ERKEK A Çamlıca Anadolu Lisesi
71 HÜSNA YILDIRIM GENÇ KIZ B YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
72 HAMİT ERDEM KAHRAMAN GENÇ ERKEK A Çamlıca Anadolu Lisesi
73 FATİH ÖZCAN GENÇ ERKEK A Çamlıca Anadolu Lisesi
74 MAHİR KAPLAN GENÇ ERKEK A Çamlıca Anadolu Lisesi
75 YAZGÜLÜ ECE AYDOĞMUŞ GENÇ KIZ A ÖZLÜCE SINAV FEN LİSESİ
76 SEVGİ ÜNAL GENÇ KIZ A SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
77 SELİN KESER GENÇ KIZ A SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
78 SILA ALYAY GENÇ KIZ A SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
79 SEZİN ÇAKIR GENÇ KIZ A SINAV KOLEJİ ÖZLÜCE
80 GİZEM YILDIZ GENÇ KIZ A Bursa Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi
81 SUDEM ÇAM GENÇ KIZ A Bursa Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi
82 SENA KÖKÇIKARAN GENÇ KIZ A Bursa Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi
83 ŞEVVAL DÖNER GENÇ KIZ A
84 SEDANUR ERARSLAN GENÇ KIZ A Bursa Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi
85 SUDE ELMACI GENÇ KIZ B Bursa Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi
86 Başar Noyan GENÇ ERKEK A Nilüfer İMKB Fen Lisesi
87 Yiğit Kılıçarslan GENÇ ERKEK A Nilüfer İMKB Fen Lisesi
88 Ramazan Aydın GENÇ ERKEK A Nilüfer İMKB Fen Lisesi
89 Meltem Sarıkaya GENÇ KIZ A Nilüfer İMKB Fen Lisesi
90 Elifnur Atilla GENÇ KIZ A Nilüfer İMKB Fen Lisesi
91 Kerem Memiş GENÇ ERKEK A Nilüfer İMKB Fen Lisesi
92 SELEN GÜNERİ GENÇ KIZ B TED BURSA ÖZEL KOLEJİ
93 DURU ŞİMAL DURMAZ GENÇ KIZ B ÖZLÜCE ŞEHİT AYKUT YURTSEVER ANADOLU LİSESİ
94 Emir AKTAŞ GENÇ ERKEK B ÖZLÜCE ŞEHİT AYKUT YURTSEVER ANADOLU LİSESİ
95 Kınay GÜLTAN GENÇ ERKEK A ÖZLÜCE ŞEHİT AYKUT YURTSEVER ANADOLU LİSESİ
96 ASİYE MURAT GENÇ KIZ B YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
97 REYHAN TOLUŞ GENÇ KIZ B YILDIZ ANADOLU LİSESİ GÜRSU/BURSA
98 EFE BALBAY GENÇ ERKEK A ÖZEL NİLÜFER YÖNDER FEN LİSESİ
99 BETÜL ÖNAL GENÇ KIZ A EMİRSULTAN ANADOLU LİSESİ
100 Ayşen Saçlı GENÇ KIZ B My Koleji Anadolu Lisesi
101 Sudem Kaya GENÇ KIZ A My Koleji Anadolu Lisesi
102 SUDENUR DEMİRCİ GENÇ KIZ A EMİRSULTAN ANADOLU LİSESİ
103 EDANUR İSPİR GENÇ KIZ A EMİRSULTAN ANADOLU LİSESİ
104 MERVE UÇAR GENÇ KIZ A EMİRSULTAN ANADOLU LİSESİ
105 emre yiğit kurtuluş GENÇ ERKEK A özel bursa bademli anadolu lisesi
106 başak durmaz GENÇ KIZ A özel bursa bademli anadolu lisesi
107 Kazım Cankay İmal GENÇ ERKEK B Özel Osmangazi Sınav koleji anadolu lisesi / Bursa